La Michaela - neobyčajný obchod v srdci kaviarne

Ochrana a urieknutie

Náramok pre ochranu - anjelik 

Cena: EUR
Dostupnosť:na sklade
Množstvo:

Červené šnúrky nosia ľudia po celom svete - bez ohľadu na vierovyznanie. Ich pôvod je však z učenia z Izraela, tzv. Kabbalah. Nosia sa na zápästí ľavej ruky, nakoľko ľavá strana tela, špeciálne ruka a rameno, je podľa tohto učenia príjemcom energie, či už negatívnej, alebo pozitívnej. A práve červený náramok je symbolom ochrany od negatívnej energie, "zlých pohľadov- uhrančivých" - tzv. diablových očí. Jeho uviazaním sa v tomto bode zachytáva negatívna energia prúdiaca do tela.

Kabbalah je mystické učenie, ktoré sa zaoberá myšlienkami o vytvorení a koncepcii duchovnej povahy. Kabbalah doslova znamená "príjem". Snaží sa odhaliť skryté mystické nahliadnutia v Biblii a ponúka mystický náhľad do Božej prirodzenosti.

Urieknutie nie je len výmysel našej kultúry. V rôznych častiach sveta žijú kmene a národy, ktoré pri narodení dieťaťu darujú nejaký predmet - amulet, ktorý ho má chrániť pred zlými silami - ktorý nesmie dať dolu ani pri umývaní a podobne. Urieknutie, či zlý pohľad spôsobuje nevoľnosť, bolesť hlavy až omdletie.

Do poznámky k objednávke uveďte presnou dĺžku náramku a aký prívesok (1A až 3H - podľa fotografie).


« späť
contents ©2020 La Michaela - neobyčajný obchod | powered by Quick.Cart