La Michaela - neobyčajný obchod v srdci kaviarne

Orgonity - Orgonove - orgonitové harmonizéry

ŠTVORSTEN /tetraéder/ s Kvetom života 

Cena: EUR
Dostupnosť:na sklade
Množstvo:

Na troch stenách orgonitu štvorsten je kvet života. Vyrába sa v troch farbách.

Zloženie : polyester. živica, kovové špony - zliatina hliníku a medi, meď a mosadz.

Polodrahokamy - prírodné špice - kryštál a ametyst., šungit, 18. karát. plátkové zlato.

Rozmery : cca 10,5 cm strany

...je vhodný na ošetrenie našich domovov a pracovísk, kde sme obklopení zdraviu škodlivým negatívnym žiarením z elektrosmogu z elektrických spotrebičov ako sú napr. televízor, monitor PC, wifi, mobilný telefón, chladnička, všetky elektrické rozvody...atď. Orgonové harmonizéry /orgonity/ navodzujú harmonickú atmosféru, keďže transformujú deštruktívne energie na pozitívne a tým vlastne aj inšpirujú k príjemnejšiemu správaniu

Pôsobí veľmi harmonicky.  Jedno z platónskych telies pravidelný štvorsten - tetraéder je mnohosten, ktorý má štyri steny tvorené rovnoramennými trojuholníkmi. Platónske telesá sú známe z dôb antiky. Tieto telesá sú základnými stavebnými kameňmi, z ktorých je zostavený vesmír. Symbolizujú 5 prírodných síl- oheň, zem, vzduch, duch /éter/ a vodu.

Kvet života - Je prastarý symbol posvätnej geometrie,  je to vzorec stvorenia,  základ  multidimenziálneho  univerza, je symbolickým znázornením života samého. Pomáha rozšíriť naše vedomie a aktivovať sily svetla.

Na troch stenách orgonitu štvorsten je kvet života. Vyrába sa v troch farbách.

Čo je to orgonovy harmonizér - orgonit...ako pôsobí - jeho názov je odvodený od orgonu. Je to výrobok alebo produkt z organickej živice a kovových pilín /anorganická časť/. Pridaním kryštálov, alebo iných minerálov ako napr. ametystu, ruženínu, šungitu...atď., sa jeho účinok znásobuje. V organickej živici, ktorá priťahuje životodárnu orgonovú energiu sú zaliaté kovové piliny, ktoré túto energiu od seba odrážajú, vzniká veľmi rýchly až chaotický pohyb energie - čo spôsobuje, že sa deštruktívna negatívna energia transformuje na čistú - pozitívnu, keď opúšťa orgonit.  


« späť
contents ©2019 La Michaela - neobyčajný obchod | powered by Quick.Cart