La Michaela - neobyčajný obchod v srdci kaviarne

Ústná hygiena

Mikulášky / vianočný balíček - Bamboo 

Cena: EUR
Dostupnosť:na sklade
Množstvo:

Cena samostatne: pasta na zuby 6,- €, kefka 4,- €, náramok 6,- €... celkom 16,- €

 

ANIODENT je zubní pasta s jedinečným obsahem anionů a minerálních solí, obsahuje vzácnou složku starou miliony let a je jedinečým průlomem ve světě dentální hygieny. Spojením esence naturálních minerálních solí a moderní technologie Vám Aniodent poskytne osvěžující chuť a mimořádnou ochranu chrupu a dásní, čímž Vám zajistí komplexní a dlouhodobou péči o Vaše dentální zdraví...

 

Hlavní vlastnosti ANIODENT :

1. posiluje zuby

2. prevence před paradentózou

3. bělí zuby

4. chrání před zubním kazem

5. osvěžuje dech

6. chrání Ph v ústech

Zdravá a ekologická bambusová zubná kefka s mäkkými jemnými štetinkami, ktoré sú šetrné k Vašim zubom a ďasnám.Táto zubná kefka je vyrobená z bambusu. Rúčka je z tepelne ošetreného bambusu pestovaného trvalo udržateľným spôsobom. Štetinky sú vyrobené z extra jemných (extra soft)obnoviteľných biologicky rozložiteľných prírodných vlákien z bambusovej celulózy s hrúbkou 0,13 mm a hustotou 80 štetín na otvor. Vďaka jej mäkosti je vhodná pre zdravé čistenie zubov a je obzvlášť odporúčaná pre čistenie citlivých zubov a ďasien. Kefka ako celok je bezozvyšku ekologicky kompostovateľná. Neobsahuje prímesi ftalátov ani Bisfenolu A. Obal je vyrobený z recyklovaného papiera.

 

Kombinácia troch drahých kameňov: krištáľ, červený koral, vločkový obsidián.

 

KRIŠTÁĽ

Čakra: všetky čakry a hlavne temenná /7/ a čelná čakra tretieho oka

Krištáľ je vďaka svojej jedinečnej špirálovej kryštalickej forme najúčinnejší liečivý krištáľ a najsilnejší zosilovač energie z prírodných kamienkov.
Podnecuje činnosť imunitného systému a uvádza telo do rovnováhy, čakry do harmónie. 
Krištáľ pohlcuje, ukladá, uvolňuje a reguluje energiu. Takisto je dokáže odblokovávať. Chráni pred radiáciou.
Na duchovnej úrovni zvyšuje energiu na najvyššiu možnú mieru. Zvyšuje duševné schopnosti a pomáha naladiť sa na poslanie duše.
Na mentálnej úrovni napomáha sústredeniu.
Čistenie: pod tečúcou vodou a nabiť na slnečnom svetle.

KORAL:

Koralu sa hovorí "morský les". Ako dar mora, bol odjakživa považovaný za ochranný a liečivý "kameň". Je výtvorom morských živočíchov a preto má aj mnoho podôb a farieb. Koral symbolizuje súčasne pevnosť, ale aj premenlivosť, hĺbku a povrchnosť, ticho a nepokoj, pohyb ale aj pokoj, kľud, nečinnosť... Vplýva na posilnenie našej mysle pre krásu a tvar. Ovplyvňuje v nás schopnosť brániť sa nepriaznivým vplyvom. Vďaka svojmu zloženiu pozitívne vplýva na kosti, zuby, nechty a vlasy. Červené koraly sa považujú za najmocnejšie koraly. Kedysi ich považovali za zkamenelé kvapky krvi. Pomáhajú nám nabiť sa energiou, životnou silou. Koral ochraňuje tehotné matky, uľahčuje pôrod a prebúdza lásku k dieťaťu. Je veľmi nápomocný pri liečení krvných chorôb. Pozitívne vplýva nielen na sexualitu, ale aj na lásku ako takú.
Najlepšie, keď si ho budete prikladať na krčnú čakru. Ďaľšie vhodné miesto je aj pupočná alebo základná čakra. Keďže červený koral pozitívne vplýva na matku čakajúcu dieťatko, doporučujeme ho nosiť kameň pri sebe ale môžu si ho aj prikladať v blízkosti pupočnej čakry.

OBSIDIÁN VLOČKOVÝ

 

Čakra : základná a všade tam, kde sú blokády

Vločkový obsidián dodáva sebadôveru a silu odolávať nepriazni života, keď strácame nádej, pomáhať získať "pevnú pôdu " pod nohami. Čierna farba predstavuje hutnú energiu Zeme a biela duchovné svetlo. Jedná sa o kameň, ktorý zosobňuje čistotu, zaisťuje rovnováhu medzi myslou, telom a duchom. Je vhodný aj pri meditácií. /Obsidián je sopečné sklo vyvrhnuté z útrob zeme/.

Čistenie : pod prúdom vlažnej vody, nabíjať na dennom svetle a pri splne.


« späť
contents ©2020 La Michaela - neobyčajný obchod | powered by Quick.Cart