La Michaela - neobyčajný obchod v srdci kaviarne

Značka SplashAbout vznikla pred dvadsiatimi rokmi. Špecializuje sa na vyvoj plaveckých odevných potrieb pre dojčatá, deti i dospelých.

Sklad a distribúcia sa nachádza vo Veľkej Británii, zatiaľ čo sídlo, v ktorom prebieha návrh a vývoj výrobkov, je vo Francúzsku, kde má spoločnosť pre testovanie k dispozícii vlastný plavecký bazén a mnoho slnka pre preverenie kvality používaných tkanín.

Produkty sú konzultované s rodičmi, plaveckými inštruktormi a nezávislými skúšobnými inštitúciami vo Veľkej Británii, Francúzsku a Austrálii. Ďalej je testovaná ich bezpečnosť, funkčnosť, pevnosť a trvanlivosť. Veľký dôraz je kladený na návrhy designu a inovácie produktov.

SplashAbout vytvára originálne výrobky a je hrdý na štandard kvality, ktorý si zvolil.

Ponúkame Vám rozmanitú paletu detských plaveckých potrieb, vyvinutých pre komfort, pohodlie a predovšetkým pre Váš pokoj. Naše nádherné a nenahraditeľné produkty chránia naše dojčatá a deti vo vode i na súši.

Všetky produkty sú testované pod dohľadom kvalifikovaných plaveckých inštruktorov a fyzioterapeutov. Sú certifikované podľa európskeho štandardu EN13138-1 a majú vydaný jeden z najdôležitejších certifikátov CRITT.

Detské plavecké potreby majú slnečnú ochranu SPF50+ alebo vôbec neprepustia slnečné lúče.


PREČO DETSKÉ PLÁVANIE?

Ročne sa veľa detí buď utopí, alebo sa im stane iná nehoda vo vode a spôsobia si úraz.

Ak si dieťa vodu užíva a uvedomí si, čo robí, bude menej pravdepodobné, že spanikári a bude schopnejšie sa zachrániť.

Zoberte vaše bábätká a deti na plávanie - naučí ich milovať vodu a vy budete tiež mať výhody, pri plávaní s vašimi deťmi si užijete viac zábavy.

Nedovoľte, aby vaše bábätká vo vode prechladli, budú si to pamätať ako nepríjemnú skúsenosť - použite výrobky pre udržanie tepla.

Keď vaše deti dosahujú štádia, kedy sa stavajú u nábytku, môžu začať užívať vznosné výrobky, pozrite sa na radu našich detských plavákov a viest - tiež vynikajúce pre deti, ktoré stratili istotu a boja sa vody, alebo sa iba predtým nedostali k učeniu.


PREČO OCHRANU PROTI OPAĽOVANIU?

Ročne je vo Veľkej Británii zaznamenané okolo 75 000 nových prípadov rakoviny kože.

Opaľovanie v detstve môže zdvojnásobiť riziko vyskytnutia sa rakoviny kože v dospelosti.

Minúty opaľovania môžu spôsobiť dlhodobé problémy.

  • Pri opaľovaní je detská pokožka veľmi jemná a citlivá. Avšak rakovine kože sa môžete vyhnúť a to tak, že budete vaše deti chrániť pred slnkom ochrannými prostriedkami.
  • Vždy užívajte UV ochranný odev a skontrolujte si, či je overený, vtedy si budete istí, že vaše deti budú vo vode chránené.
  • Pred slnkom používajte slnečnú clonu, ak nie ste inak chránení, sú dostupné slnečné clony vyššej úrovne, tie však môžu blokovať priechod, myslíme, že najlepšie je minimálne SPF25 a vďaka nemu ste pred slnkom ukrytí.

Všetky produkty SplashAbout sú testované Arpansou a sú SPF25+.


PREČO SÚ PRESAKUJÚCE PLIENKY NEBEZPEČNÉ?

Plavky Happy Nappy sú odpoveďou na vážne nebezpečenstvo, ktoré bolo najskôr spojené s detským plávaním, pretože niektoré pevné látky (alebo polotuhé) sú vo vode naozaj nebezpečné a vytvárajú infekciu nazývanú cryptisporidium. Ak táto nehoda nastane a presiaknu látky v plaveckom bazéne, vedie to k uzavretiu bazéna na jeden deň, kedy je potrebné nechať odtiecť bazén a vyčistiť filtre.

Opatrenia:

  • 1. Dajte vášmu dieťaťu plavky Happy Nappy, ktoré prakticky odstránia riziko presiaknutia do bazénu.
  • 2. Ak vaše dieťa „pôjde na toaletu" v bazéne, ihneď ho zoberte z vody.
  • 3. Po každej výmene plienky si umývajte ruky.
  • 4. Ak vaše dieťa (alebo vy) máte hnačku, neplávajte, a tým chránite ostatných plavcov.

CE MARK CERTIFIKACE

CE mark certifikáty sú oficiálne certifikáty pre Európsku zhodu a pre Európsku normu EN13138-1. Tieto certifikáty musia mať všetky plávacie vesty a obliečky, aby sa mohli predávať v Európe. CRITT je jedným z vedúcich testovacích inštitúcií v Európe a je vysoko vážený.

Kliknite na dolu uvedené produkty a otvorí sa Vám certifikát vo formátu PDF:


SPF CERTIFIKÁTY

SPF certifikáty udeľuje ARPANSA, austrálska testovacia inštitúcia, ktorá ustanovila testovací a vodiaci plán pre výrobky so slnečnými ochrannými vlastnosťami. Maximálne možné hodnotenie je 50+.

Kliknite na dole uvedené produkty a otvorí sa Vám certifikát vo formátu PDF:

contents ©2020 La Michaela - neobyčajný obchod | powered by Quick.Cart