La Michaela - neobyčajný obchod v srdci kaviarne

Winalite Company - je spoločnosť, ktorá sa zameriava na výskum a výrobu tovaru určeného k udržaniu zdravia pohlavných orgánov žien a detí.

Videá - Winalite:

Winalite prezentácia absorpčnej schopnosti vložiek >>

Skúsenosti s aniónovými vložkami Winalite >>

Slovenská televízia STV 1 - Dámsky magazín zo dňa 9.11.2009 >>

Preventívne liečivé aniontové (aniónové) vložky s čipom pre celú rodinu - ELIXÍR zdravia a vitality

môžu používať ženy, deti, ale aj muži všetkých vekových kategórií. Vychádzajú z najnovších výskumov originálnej technológie ČÍNSKEJ MEDICÍNY. Zdokonalením bežných vložiek a vložením do nich vysoko technologických ionizátorov, obdŕžala firma Winalite národný patent na výrobu tovaru tohto druhu. Aniontový čip vo vložkách Love Moon sa aktivuje vo špecifických podmienkach, teda určitej teplote, vlhkosti a styku s ľudským telom a vysiela do organizmu až 5800 aniontov na 1 centimeter krychlový, čím efektívne odstraňuje príčiny zápalu vaginálnej sliznice a taktiež zabraňuje rozmnožovaniu baktérií pôsobiacich rôzne zápaly. Tieto produkty sú jedinečné a nemajú konkurenciu na celom svete.

Čo je to anión?
V obvyklých podmienkach sú molekuly atómov vzduchu neutrálne. Avšak pri ionizácii, ktorá môže prebiehať buď prostredníctvom obyčajného žiarenia, ultrafialovej radiácie, mikrovlnnej radiácie, alebo prostredníctvom obyčajného blesku, molekuly vzduchu strácajú časť záporne nabitých elektrónov obiehajúcich okolo jadra, tie sa naďalej zlučujú s neutrálnymi molekulami, ktorým dávajú záporný náboj. A takéto molekuly sa nazývajú anióny. Človek, ako aj každý iný živý organizmus, nemôže žiť bez aniónov.

Anióny sú bez farby, bez zápachu a existencia záporne nabitých elektrónov na obežných dráhach im umožňuje priťahovať zo vzduchu rôzne mikročastice. Anióny tiež odstraňujú zo vzduchu prach a eliminujú mikróby. Spojenie „anión - vzduch" je analógiou spojenia „vitamíny - strava". Anióny sa často nazývajú „vzdušnými vitamínmi", „prvkom dlhovekosti", a „čističom vzduchu". Užitočné vlastnosti aniónov zostávali dlho nepovšimnuté. Sú veľmi dôležité pre ľudské zdravie. Nemôžeme si dovoliť ich liečivé vlastnosti prehliadať.

Takže anióny môžu akumulovať a neutralizovať prach, ničiť vírusy nabitými elektrónmi, prenikať do buniek mikróbov a ničiť ich, a tým rušiť negatívne pôsobenie na ľudské zdravie. Čím je vo vzduchu viac aniónov, tým menej je tam mikróbov. Počet aniónov v jednom centimetri kubickom je nasledujúci: 40 - 50 / cm3 v mestských obytných priestoroch, 100 - 200 / cm3 v mestskom vzduchu, 700 - 1.000 / cm3 v otvorenej krajine a viacej než 5.000 / cm3 v horských údoliach a úbočiach hôr. Zdravie ľudí je priamo závislé od obsahu aniónov vo vzduchu.

Preventívne-liečebné použitie

 • obnova a normalizácia menštruačného cyklu
 • pri inkontinencii (úniku moči)
 • po návšteve bazéna
 • pri opakovaných infekciách močového ústrojenstva
 • pri problémoch s prostatou, hemoroidy, krvácanie z konečníka
 • v tehotnosti, šestonedelí (upevnenie maternice po pôrodu), po potratoch 
 • pri aktívnom sexuálnom živote
 • u chorôb pohlavných orgánov ( vstrebávanie zrastov, erózií, cýst a miómov)
 • po gynekologických zákrokoch
 • normalizácia hormonálnych funkcií (vrátanie redukcie váhy)

Prečo sú aniontové vložky Love Moon výnimočné

 • predlžený čas bezpečného použitia udržujúci antibakteriálne a protizápalové pôsobenie až 20 hodín vďaka patentovanej aniontovej vrstve
 • odstraňujú nepríjemné zápachy, majú veľmi vysokou absorpčnú schopnosť (u denných vložiek 100 ml tekutín a 150 ml tekutín u nočných vložiek) a nepriepustnosť
 • 100% antialergenná bavlna zaisťuje mäkkosť, stále suchý povrch, priedušnosť a dokonalý intímny komfort
 • ekonomická úspora - minimálna spotreba na 1 deň (1-2 vložky), maximálna hygiena a bezpečnosť
 • sterilné a hermeticky uzavreté balenie, minimálna veľkosť
 • 100% ekologicky rozložiteľné. Všetky zložky použité v produktu sa rozkladajú v prírode prirodzeným spôsobom, ktorý nezaťažuje životné prostredie
 • neobsahujú chemické ingrediencie
 • nedráždi pokožku
 • pôsobí jemne na dotyk
 • bez vedľajších účinkov
 • odstraňujú nepríjemné pachy
 • pomáhajú pri únave
 • zlepšujú vnútornú sekréciu
 • behom používania vložiek prebieha očista vnútorného prostredia v malej panvy
 • nielenže absorbujú cudzie organizmy, ale taktiež tvorí vysokofrekvenčné vibrácie, ktoré hubia parazitickú mikroflóru
 • 100%-ná ochrana pred znečistením a infekciami
 • udržujú správne pH pokožky a sliznice

Pri výrobe vložiek sa prísne dodržiavajú štátne hygienické normy č. GB 150702002. Medzinárodný systém sledovania akosti 2000. Zariadení je schválené v súladu s certifikátom MKC 9001 (ISO 9001).

 CERTIFIKÁTY

      

    Love Moon vložky sú zložené zo siedmych vrstiev:       
 1. Pri výrobe vrchnej vrstvy sa používa veľmi tenká bavlna, ktorá bráni kontaktu pokožky svlhkosťou.
 2. Aniónový čip. Táto vrstva pri používaní generuje kondenzované anióny, ktoré upevňujú zdravie, imunitu,  odstraňujú z tela toxíny, ničia baktérie a nepríjemný zápach.
 3. Vzduchopriepustná vrstva zo super tenkej bavlny.
 4. Vrstva, ktorá obsahuje silne absorbujúci materiál, ktorý mení presakujúcu vlhkosť na gél a tým bráni  nepríjemnému lepivému pocitu.
 5. Vzduchopriepustná vrstva zo super tenkej bavlny.
 6. Termostabilizujúca spodná vrstva dokáže prepúšťať vzduch, čo umožňuje vyparovaniu vlhkosti, zabezpečuje vetranie a efektívne bráni nepríjemnému pocitu mokra, ktorý vzniká medzi vložkou a telom.
 7. Fixačná páska z potravinárskeho lepidla, ktorá sa dokáže prispôsobiť pohybom tela.

Denné, nočné vložky a intímky - sú ďalej aj  pravidelnou dennou prevenciou výskytu vaginálnej mykózy a ďalších infekcií, ktorými trpí cca 85% žien. Často sa divíme, prečo práve my máme problémy pretože úzkostlivo dbáme na svoju hygienu.

Základné príčiny výskytu infekcií, plesní,  mykóz ap.

Znížená imunita, narušenie pošvovej flóry - mydlá, deodoranty, výplachy pošvy, návšteva bazénov, mokré plavky, pohlavný styk, priliehavá spodná bielizeň, dlhodobejšia liečba antibiotikami a tiež  nedostatočná výmena tampónov (max. za 1 hod.), vložiek a bežne dostupných intímek- slipových vložiek (max. za 2 hod). Firma Winalite nechce zbrojiť proti konkurenčným výrobkom, ale ruku na srdce, ako často máme čas na výmenu pri plnom pracovnom nasadení? (napr. predavačky, pokladní, pracovníčky u výrobných liniek, apod.) Sami si v sebe vytvárame najdokonalejšie prostredie k rozvoji baktérií vplyvom tepla a vlhka.

Ak sa z určitých dôvodov nechcete, alebo nemôžte vzdať tampónov, zariaďte do svojho denného programu používaní preventívne-liečivých aniontových intímek.  Urobte si z toho návyk. Tak ako si denne čistíte zuby, pretože dbáte o svoje zdravie a príjemný dych, tak denne používajte intímku, pretože dbáte o svoje zdravie a čistotu. Cena je naprosto dostupná pre každého. A ak chcete výrazne ušetriť, môžte si svoje balenie nakúpiť za zvýhodnené veľkoobchodné ceny.

Denné: Bbalenie obsahuje 10 ks aniónových bavlnených denných vložiek (modrý obal).  Vložka absorbuje cca 100ml tekutiny. Dĺžka 24,5 cm.

Nočné: Balenie obsahuje 8 ks aniónových bavlnených nočných vložiek (fialový obal). Vložka absorbuje cca 150 ml tekutiny. Dĺžka 28 cm.

Intímky: Balenie obsahuje 30 ks aniónových bavlnených vložiek (zelený obal).  Dĺžka 15,5 cm.

Rady a skúsenosti s používaním vložiek Winalite - Love Moon:

Pred akomkoľvek použitím aniónových vložiek je dôležité aniónový pásik navlhčiť trochou vody, aby sa aktivovalo jeho pôsobenie!!!!!!

Spotreba denných a nočných vložiek pri menštruácii je oproti používaniu bežných tipov minimálne o jednu tretinu až o jednu polovinu nižšia!!! Vložky vydrží antibakteriálne po dobu až 20 hodín, čo je neporovnateľne viac oproti bežným typom vložiek, kde sa už po 1-2 hodinách menštruačná tekutina rozkladá a množia sa baktérie.

Hlavným  dôvodom zníženia spotreby vložiek je to, že vložka po odňatí z tela "nevychladne" (teda pri opätovnom priložení na telo nie je studená a nepríjemne „lepkavá", pretože nemá žiadnu vnútornú "igelitovú fóliu"). S ohľadom na to, že sa z vložky trvale "odparuje voda - pára",  vložka nezväčšuje svoj objem a tak zostáva stále rovnako "silná". Anióny sa vo vložke uvoľňujú cca 20 hodín, čo zaručuje jej čistotu a po tuto dobu sa v nej nehromadí žiadne uchytené baktérie. Jedna zákazníčka dokonca poznamenala, že vlastne nie sme schopné samy udržať tak čistú ani spodnú bielizeň v priebehu dňa ako sa udržuje čistota vložky.

Niektorý zákazníci používajú vložky aj k inej aplikácii:

Jedna zákazníčka prikladala navlhčené aniónové čipy, ktoré vybrala z intímnej vložky, manželovi na bercove vredy (noha sa asi po mesiaci začala pomaly hojiť, bercový vred mal asi 2 roky a nič mu nepomáhalo).

Ďalšia zákazníčka sa zoznámila s vložkami v kúpeľoch a tu sa dostala k informácii, že je možné použiť z vložky zelený aniónový prúžok, ktorý sa navlhčí a položí sa na vlažné ústredné topenie - anióny sa uvoľňujú a dezinfikujú vzduch - osvedčilo sa to pacientke u 5ročného syna, ktorý má astma. Znížili sa mu dávky kortikoidov vo spreji a nemusí tak často "fúkať".

Ďalšia mamička mala výborné skúsenosti s vložkami na atopický ekzém u syna. Na kožnom sa paní doktorka vraj divila, čo majú za liečbu.

Pre ženy a pre mužov s výrazným problémom úniku moču sa odporúčajú na denné používanie nočné vložky, ktoré okrem pohlcovania pachov pojmu 150 ml tekutín.

Ďalej zákazníčky uvádzajú dobré skúsenosti napr. s bolestivým zubom - vybrať pásik  z intímnej vložky a odtrhnúť z neho kúsok, zahryznúť naň na mieste, kde je boľavý zub a po chvíľke bolesť oslabne až zmizne úplne.

Taktiež potvrdzujú úspechy pri liečbe hemoroidov - vybrať pásik z intímnej vložky, navlhčiť a vložiť na  „boľavé miesto". Do niekoľkých dní bolo po probléme.

Dobré skúsenosti uvádzajú aj pri problémoch s akné. Vybrať pásik a prikladať alebo potierať.   

Produkty:

Winalite - aniónové vložky >>

contents ©2020 La Michaela - neobyčajný obchod | powered by Quick.Cart